Бігль – це одна з найпопулярніших порід собак в світі, і не без причини. Вони прекрасні друзі, веселі та енергійні, ідеально підходять для активних сімей, які люблять проводити час на відкритому повітрі. Давайте детальніше розглянемо особливості цієї чудової породи.

 

Особливості породи

Біглі вирізняються короткою, густою шерстю, великими вухами і дружніми, зацікавленими очима. Вони мають компактне, міцне тіло, вага коливається від 10 до 20 кг. Тривалість життя біглів – від 10 до 15 років.

 

Поведінка

Біглі – це неймовірно соціальні собаки, які люблять компанію. Вони добрі з дітьми та іншими собаками. Біглі – відмінні мисливці з прекрасним нюхом, що робить їх чудовими собаками-трекерами. Вони енергійні і потребують регулярного фізичного навантаження.

 

Догляд

Щоденні прогулянки та гра на відкритому повітрі є важливими для біглів. З урахуванням їх мисливського інстинкту, необхідно уважно стежити за ними під час прогулянок без повідка.

Біглі мають тенденцію до ожиріння, тому дотримання правильного раціону і достатнього фізичного навантаження є важливим. За їх короткою шерстю легко доглядати – достатньо регулярно чесати їх щіткою.

Біглі мають вуха, які вимагають регулярного очищення, оскільки їх великий розмір і форма можуть створювати середовище для росту бактерій.

 

Цікаві факти

Бігль – одна з найстаріших порід собак, їхні корені можна прослідкувати до Англії 5-6 століття.

 

Слово “бігль” може походити від французького “be’geule”, що означає “відкрите горло”, що відображає голосистий гавкіт цієї породи.

 

Від команди мережі салонів грумінгу “V.O.G DOG” хочемо закликати вас бути відповідальними і люблячими власниками. Доглядайте за своїми біглями з любов’ю і турботою, на яку вони заслуговують. Будьте терплячими та ніжними з ними. Вони, безумовно, віддячать вам своєю безмежною вірністю та любов’ю. Нехай ваші пригоди з біглями будуть яскравими та незабутніми!