Сповнений радості день нарешті настав! Ви вирішили зробити свою сім’ю більшою, взяти до неї цуценя. Вітаємо! Однак перед тим, як маленьке чудо ступить на поріг вашого дому, вам потрібно підготуватися.

 

Підготовка до приїзду малюка

Цуценята люблять досліджувати все навколо. Це наче маленькі діти, які все тягнуть, все смакують. Ось декілька порад, які допоможуть підготуватися до довгоочікуваної зустрічі.

 1. Пройдіться по всьому дому та перевірте, чи немає небезпечних речей на висоті “собачого носа”. Це можуть бути дроти, маленькі предмети, які можна проковтнути, токсичні рослини та хімікати.
 2. Знайдіть місце для цуценя. Воно має бути теплим, безпечним та комфортним. Можливо вам потрібно буде встановити “дитячий” шлюз, щоб обмежити доступ цуценя до певних частин дому.
 3. Щоб ваш маленький Хвостик почувався комфортно та щасливо в новому будинку, необхідно заздалегідь придбати все необіхдне:
 • Лежак. Підберіть комфортний лежак, щоб цуценя могло відпочити після своїх пригод.
 • Миски для їжі та води. Виберіть низькі миски, які не перекидаються і легко миються.
 • Корм. Виберіть високоякісний корм, який відповідає віку, породі та розміру собаки. Якщо є певні алергії, краще порадитися з ветеринаром та попросити допомоги у підборі правильного корму.
 • Іграшки. Придбайте малюку іграшки для прорізування зубів, розвиваючі іграшки для мозку та проводьте час разом..
 • Ошийник або шлея, повідець або рулетка, жетон ідентифікації. Все це допоможе убезпечити ваші прогулянки.
 • Гігієнічні засоби. Шампунь та кондиціонер для цуценят, лосьйон для протирання очей, зубна паста та щітка, гребінці для шерсті, одноразові пелюшки, пакетики для збору екскрементів – необхідні предмети для догляду за собакою.
 1. Складіть графік. Цуценята краще адаптуються, коли у них є стабільний графік. Вони мають бути нагодовані, виведені на прогулянку та відправлені спати приблизно в один і той же час щодня.
 2. Знайдіть хорошого ветеринара, якому ви довіряєте ще до того, як привести цуценя додому.

 

Вчимося бути господарем

Прочитайте про те, як виховувати цуценят, про їхні потреби та особливості. Є безліч книг, сайтів, відео, які допоможуть вам підготуватися до прийому нового члена сім’ї.

Команда V.O.G DOG вітає вас з цією подією та бажає вам багато щасливих моментів разом! Ми завжди поруч, щоб допомогти вам у вихованні вашого цуценя та догляді за ним.