V.O.G DOG – це більше ніж просто грумінг.

V.O.G DOG – це тисячі задоволених господарів та доглянутих Хвостиків, це велика команда професіоналів своєї справи, це сенс буття, який кожного дня, незважаючи на воєнний стан в Україні, дарує нам сили посміхатись та жити.

З появою Хвостика у родині виникає питання стосовно пошуку свого грумера, адже важлива не лише естетична краса, але й здоров’я Хвостика, його позитивне ставлення до грумінгу. Якщо Ви не знаєте як доглядати за новим членом родини, які комплекси процедур зараз йому потрібні, як впоратися із заплутаною шерстю або що робити із зубним каменем – на допомогу прийде команда V.O.G DOG.

Кожна собачка, котик, морська свинка, міні-піг, кролик тощо потребують особливої уваги та турботи, до кожного потрібно знайти свій підхід – і це нам вдається! Ми прагнемо популяризації грумінгу, правильного поводження з тваринами. Нам важливо мінімізувати стрес Хвостика, максимально обережно привчити його ще з малечку до всіх процедур, щоб забезпечити максимальний комфорт в майбутньому.

Ми працюємо на ринку вже доволі довгий час і з впевненістю можемо сказати, що робимо все, щоб впровадити в свою роботу сучасні послуги та методики. Наші майстри постійно підвищують свою кваліфікацію, а особливо креативні та старанні грумери отримують звання ТОП-майстра. 

В Києві вже відкрито 10 універсальних салонів, в тому числі Зоомагазин та Зооготель, працює дві Академії грумінгу – нам є чим поділитись та чого навчити. Ми пишаємось нашими випускниками, які знайшли себе в цій професії та роблять Хвостиків щасливими не лише в України, а і за її межами. І ми не плануємо зупинятись на цьому. 

Чим більше ми вдосконалюємось та розширяємось, тим більше людей бажає стати нашими клієнтами, і тим більше клієнтів просто вимагають від нас відкритись в їхніх районах. 

У кінці 2022 року ми відкрили десятий, ювілейний салон! 

Нам хотілось зробити його особливим, сповненим турботою не лише до Хвостиків, але й до їх Господарів. І тоді ми згадали, що неодноразово чули слова: «Якби ви обслуговували людей, я б обов’язково була/був вашим постійним клієнтом». А враховуючи, що наше життя має шалений ритм, де кожна хвилина на вагу золота, ми задумались над втіленням в життя проекту V.O.G DOG salon + nails.

Сьогодні наші клієнти можуть записати не лише Хвостика на процедури краси, але й порадувати себе новим манікюром, педикюром або доглянутими бровами у нашій мережі. Ми працюємо над тим, щоб в нашій команді з’явились привітні та досвідчені лешмейкер та візажист.  

Спочатку у новий салон записувались клієнти, які хотіли одночасно навести красу і собі, і Хвостику. Потім господарі почали приходити на процедури незалежно від грумінгу. А тепер у нас уже з’явились постійні клієнти, які і зовсім не мають тваринок. На щастя, наша ідея отримала відклик у серцях людей.

Тепер наша багаторічна мрія втілена в життя. І ми запрошуємо всіх бажаючих стати щасливішими та більш доглянутими, навіть якщо у Вас немає Хвостика. Подаруйте собі гарний настрій та захопливі погляди оточуючих.

Доволі часто нам телефонують з інших міст і задають питання: «Чому ви працюєте лише в Києві? Ми б хотіли прийти до вас». Йде мова про такі великі та гарні міста як Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Вінниця. Можливо настав час рости та рухатись і в цьому напрямку?