Стрижка собак є основною складовою грумінгу. Вона необхідна для надання привабливого зовнішнього вигляду тварині, підкреслення її унікальності, спрощення догляду за Хвостиком, а також для підтримки чистоти та гігієни в будинку.

Не варто мучити себе та тварину стрижкою «своїми руками» навіть якщо ви не збираєтеся брати участь на виставках.

Скористайтеся послугами мережі салонів V.O.G DOG і наші грумери підберуть вашому улюбленцю винятковий образ, який підкреслить у Вас наявність гарного смаку та любові до естетики.

Догляд за Хвостиком – це не лише стрижка. Насамперед, повноцінний догляд містить комплекс важливих гігієнічних процедур: чищення вушок, підстригання кігтів, розплутування ковтунів, очищення та зволоження шкіри та шерсті, професійна укладка шерсті.

Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що ваш улюбленець у надійних, дбайливих руках справжніх професіоналів своєї справи, а весь комплекс процедур пройде з комфортом.

Види стрижок для собак

В нашій мережі Ви можете замовити гігієнічну, модельну стрижку собак, а також у деяких випадках виставкову стрижку.

Зробимо гігієнічну стрижку

Назва цієї стрижки говорить сама за себе. Завдання грумера прибрати шерсть у критично важливих місцях. Традиційно при гігієнічній стрижці роблять окантовку лапок, вистригають шерсть між подушечками на лапах, в зоні геніталій, а також прибирають зайву шерсть у куточках очей. Дана процедура потрібна для підтримки Хвостика в чистоті, адже регулярний вичіс, купання, укладення шерсті – це запорука охайності і необхідна підготовка до самої гігієнічної стрижки.

Підберемо модельну стрижку

Призначення модельної стрижки бути не тільки красивою та практичною, а й відповідати стандартам породи, підкреслити всі переваги і, за необхідності, приховати недоліки.

Виставкова стрижка

Кожну породу собак стрижуть за певним стандартом. Рекомендації щодо проведення виставкового грумінгу постійно змінюються слідом за змінами моди, постійно вводяться нові правила та обмеження, тому виставковий грумінг повинен робити лише грумер – фахівець із породи. 

Стрижка у мережі салонів V.O.G DOG – це безкомпромісний варіант повноцінного догляду у найкращих традиціях європейського салонного грумінгу. З турботою та любов’ю до вашого Хвостика ми:

• використовуємо лише сертифіковані косметичні засоби для тварин від світових виробників;

• забезпечуємо максимальний комфорт перебування тварини;

• використовуємо ультрасучасне обладнання;

• дотримуємося гігієнічних та санітарних норм і правил;

• знаємо анатомічні особливості будови тварин, а також особливості догляду за різним типом шерсті;

• підберемо той догляд, який необхідний саме вашому улюбленцю;

• маємо великий досвід та просто любимо Хвостиків!