У мандрівках криється дивовижна магія. Вони відкривають нові краєвиди, розширюють горизонти нашого уявлення. Незабутні пригоди стають ще яскравішими, коли поруч вірний товариш на чотирьох лапах.

 

Подорож автівкою

Перш ніж рушити в подорож, привчіть вашого Хвостика до автомобіля. Короткі поїздки, що завершуються приємними подіями, допоможуть йому асоціювати автомобіль з позитивними емоціями. Помістіть його в спеціальну переноску або пристебніть ременем безпеки для собак. Регулярно робіть перерви для прогулянок, води та їжі. Забезпечте наявність основних речей: води, миски, іграшки, їжі, пелюшок та повідка.

 

Подорож громадським транспортом

Така подорож може бути квестом, але це не повинно вас лякати. Впевненість та підготовка – ваші найкращі союзники. Відвідуйте місця з великим натовпом людей, щоб він звикав до гучних звуків і руху ще заздалегідь до поїздки.

Використовуйте короткий повідок та намордник для собак середніх та крупних порід, а для собак дрібних порід — кошики та сумки із суцільним дном (правила перевезення тварин громадським транспортом). Завжди намагайтесь забезпечити своєму Хвостику достатньо простору, щоб він відчував себе комфортно.

Подорож літаком

Подорож літаком може викликати тривогу як у вас, так і у вашого Улюбленця. Намагайтеся зробити цей час максимально приємним. Вивчіть правила авіакомпанії заздалегідь: де ваш собака буде подорожувати, які вимоги до переносок і документів. Пам’ятайте, що вам знадобиться ветеринарний паспорт з актуальними щепленнями.

Постарайтеся зменшити стрес для вашого Улюбленця. Не годуйте його за кілька годин до польоту, щоб уникнути розладу шлунку. Постеліть переноску зсередини м’яким одягом з вашим запахом – це заспокоїть вашого Хвостика. Під час посадки та вильоту говоріть з ним тихим, спокійним голосом.

 

Кожна подорож – це випробування, але також і велика радість. З Улюбленцем ви ділитеся кожним моментом, кожним сміхом, кожною пригодою. І пам’ятайте, що в кінці кожної подорожі вас завжди чекає дім.

 

Від нашої великої родини мережі салонів грумінгу “V.O.G DOG” бажаємо Вам безліч пригод, яскравих вражень та безмежного щастя на кожному етапі вашої подорожі. Хай кожен новий день буде наповнений радістю, а дорога стане новими цікавими пригодами для вас та вашого вірного пухнастого друга.

 

З любов’ю і теплом, “V.O.G DOG”.