Ми безмежно любимо наших Улюбленців за все, але тільки не за шерсть, якою забитий кожен куточок дому – особливо у весняний період!

Як доглядати за твариною в період линьки (який може повторюватися у деяких кішок і собак до кількох разів на рік), розберемося нижче.

Як часто і довго триває линька у Хвостика?

І кішки, і собаки в природному середовищі зміна шерсті відбувається двічі на рік. Однак домашнє тепло та затишок, якими ми щедро обдаровуємо своїх Улюбленців, збивають сезонні ритми організму. Линька у тварин, що живуть у квартирах, може відбуватися спонтанно – влітку чи взимку. Багато представників штучно виведених порід страждають від неї цілий рік. А часом випадіння шерсті може бути ознакою серйозної хвороби чи пережитого стресу. Якщо сумніваєтеся – краще завітати до ветеринара.

Сезонна линька у собак і кішок в нормальних умовах триває від декількох тижнів до декількох місяців. За цей час у весняний період Хвостик звільняється від надлишків «зимової» шерсті, щоб легше переносити літню спеку. Восени відбувається зворотна трансформація – тварини одягають теплу «шубку», готуючись до майбутніх морозів. Восени линька не настільки масштабна, а ось весняний період – найбільш проблематичний. І Господарі шукають способи полегшити життя собі та Хвостику.

Підбір кормів.

Якщо тваринка линяє занадто часто або довго, це привід звернутися до ветеринара. Можливо, необхідно за допомогою лікаря підібрати більш здорову та збалансовану дієту.

Як полегшити прибирання оселі від шерсті?

До того як ви впораєтеся з джерелом проблеми, величезна кількість шерсті встигне розлетітися та налипнути на меблі, штори, килими, одяг. А це означає, що настав час весняного генерального прибирання!

Але не поспішайте знімати фіранки та прати їх. Пральна машина може зламатися від мокрих комочків шерсті, що застрягли у внутрішніх деталях. Правила прибирання квартири, де живе тварина, передбачають підручні засоби: антистатики, скотч, вологі гумові рукавички та липкі валики. Перед пранням рекомендується за допомогою вищевказаних засобів видалити з тканини ворсинки, шерсть тощо. Однак позбавлятися шерсті даним методом хоч і ефективно, але занадто клопітно. Це важка та монотонна праця, яка забирає занадто багато часу.

Щоб швидко позбутися шерсті, Вам допоможе потужний пилосос із спеціальними насадками для збирання шерсті – ефективний засіб з практично миттєвим ефектом. 

Вичісування, стрижка та купання.

Інструменти для грумінгу повинні бути в кожному будинку, де мешкають тваринки. Гребінці, пуходірки та ковтунорізи значно полегшують процес вичісу зайвої шерсті – ще до того, як вона розлетиться по будинку, осідаючи на ворсі килима у вітальні, на ковдрі в дитячій або в тарілці на кухонному столі.

Також на допомогу прийдуть спеціальні засоби для купання в період линьки, які сприяють легкому виведенню відмерлих волосинок під час водної процедури, зволожують шкіру та насичують шерсть всім необхідним.

Найкращий варіант.

Скільки б хитрощів не придумували Господарі, щоб позбутися шерсті чи скільки б методів не використали – найбільш ефективним завжди залишається відвідування салону грумінгу. Там вашого Улюбленця і вичешуть, і покупають, і пострижуть. А в салонах грумінгу V.O.G DOG Ви отримаєте повний спектр послуг та навіть трошечки більше.