За останні п’ять років азіатський стиль у грумінгу став популярним в Європі та Америці. Ставлення щодо нього неоднозначне: з одного боку, багато своєрідності і креативу, з другого – стереотипи заважають спробувати щось нове.

Трохи про східні віяння у грумінгу

СПА-послуги та креативне фарбування прийшли до нас із Азії і вже міцно закріпилися у прейскуранті великих салонів. Сьогодні корейські та тайські технології активно використовуються при підготовці до виставок: стрижки собак у цьому стилі, ретельний підбір аксесуарів, смислові акценти на характері тварини сподобалися багатьом грумерам.

Особливості

Азіатська стрижка – це класика азіатського грумінгу. Найбільше цей стиль підходить мініатюрним собакам з доброзичливим та веселим характером – це породи ши-цу, йоркширський тер’єр, мальтезе, бівер.

Завдяки довгій шерсті, акуратній, не надто плескатій і витягнутій морді та спільній миловидності, вони добре виконують головну мету стрижки в азіатського стилі – надати Хвостику лялькову чарівність.

Особливість стилю – деталізованість образу. Імідж «лялечки» повинен підкріплюватись аксесуарами, яскравими вбраннями. Тварина в даному випадку демонструє свій характер, який і виражається в одязі та прикрасах.

Потрібно пам’ятати

Якщо господар обирає цей варіант стрижки для свого собаки, то він повинен любити прикрашати тварину аксесуарами та мати в арсеналі строкаті шати. Для мінімальної готовності достатньо озброїтися шпильками та намистом.

Для підтримки стилю господареві доведеться займатися твариною

Індустрія моди для собак в цілому – одна з найтворчіших і найвигадливіших областей діяльності. І створення зачіски в азіатському стилі – яскравий приклад.

Технологія

Стрижка йорка в корейському стилі відбувається у кілька етапів:

• Тулуб, шия стрижеться під машинку;

• Морду стрижуть коротко, рівно, надаючи їй круглої форми;

• На вухах залишають довгі пасма, які набувають форми звисаючих хвостів;

• Послуги салону краси не обмежують ініціативу: на голові собаки шерсть можуть зістригти, а можуть залишити довгою, якщо господар хоче заплітати її в коси;

• На лапах шерсть лише підрівнюється, довжина зберігається;

• Хвіст оформляється також за бажанням – або зістригається, зберігаючи помпон на кінчику, або йому надається форма пухнастого пера.

 Завершується образ аксесуарами – пасма збираються у хвостики та коси за допомогою яскравих шпильок, на тіло одягають яскраве вбрання, на шию – прикраси у вигляді намиста, наприклад. Тут все залежить від ініціативи господаря та характеру улюбленця.

Така стрижка собаки передбачає інтенсивний догляд – знадобляться кондиціонери та щоденне розчісування. Але є і плюс – шерстяний покрив не буде страждати від ковтунів.

Стрижку для свого улюбленця в азіатському стилі Ви можете зробити в наших салонах V.O.G DOG, де є всі необхідні інструменти, а найголовніше професійні майстри грумінгу, які на цьому собаку з’їли))))