Власники тваринок із довгою шерстю по праву пишаються своїми Улюбленцями. Розкішна шевелюра значно розширює можливості для надання Хвостику нового образу. Однак і доглядати за шерстю Господареві потрібно більш ретельніше. Саме тому радимо звертатися до салонів грумінгу V.O.G. DOG, довіряючи левову частину постійного догляду професіоналам. 

Породи з довгим шерстяним покровом линяють значно менше ніж короткошерсті. Але така шерсть потребує постійного розчісування та вчасної стрижки. Дуже важливо приділяти увагу саме вичісу, адже ковтуни, які утворюються, можуть зіпсувати шерсть та, у крайніх випадках, майстер буде вимушений їх зістригти та зробити коротку стрижку. Також ковтуни можуть спровокувати появу запалень на шкірі через відсутність доступу повітря до неї. Наші майстри підберуть спеціальні щітки та гребінці залежно від типу шерсті Улюбленця та зроблять процедуру вичісу максимально обережною.

Крім того, регулярна стрижка довгошерстого Хвостика є необхідною для збереження його здоров’я та комфорту. Крім стрижки, не треба забувати і про гігієнічні процедури. Кігті потрібно підстригати та підпилювати регулярно, щоб вони не були занадто довгими та не завдавали болісних відчуттів. Необхідно періодично перевіряти чи немає підозрілих виділень або запалення у вушках та очах, використовувати спеціальні лосьйони. Для забезпечення здоров’я зубів необхідно систематично їх чистити спеціальною зубною пастою з ензимами для собак.

Узагалі, грумінг довгошерстих собак може займати багато часу та зусиль, але це важливо для здоров’я та щастя вашого Хвостика. Якщо ви не можете знайти час для регулярного догляду, радимо відвідувати наші салони не рідше одного разу на місяць. 

Звертайтеся до професіоналів, які працюють у салонах грумінгу V.O.G. DOG, адже наші майстри відмінно розуміються на всіх тонкощах грумінгу довгошерстих порід, легко знаходять підхід до найпримхливіших тварин і виконують усі процедури без седації. 

Поки над зачіскою для вашого Улюбленця працюватимуть професіонали, ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань догляду, підібрати необхідні аксесуари, засоби гігієни, корм та ласощі.
Ми цінуємо кожного клієнта, тому перебування в нашому салоні буде комфортним та приємним як для Хвостиків, так і для їх Господарів!